Bosch представила нову акумуляторну шабельну пилу-ножівку

2017-04-18

Компанія Bosch вивела на світовий будівельний ринок бездротову (акумуляторну) пилу GSA 18V-32 Professional.

Нова акумуляторна пила оснащена новою ручкою. Ця ручка - на відміну від звичайної торцевої - забезпечує зручний хват нових шабельних пил в різних положеннях поряд з надійним веденням навіть в непростих умовах роботи протягом довгого часу.

Високий рівень комфорту у використанні також гарантує подовжений вимикач: навіть при найбільш нетипових хватах рукою його можна легко включити і вимкнути.

Крім того, пила Bosch GSA 18V-32 Professional оснащена активною системою гасіння вібрації, яка була вперше випробувана Bosch саме на таких пилах: встановлений в корпусі редуктора балансування вантажик забезпечує безперервну протидію масовим силам.

Завдяки цьому новинки, за запевненнями фахівців Bosch, відрізняються найнижчим рівнем вібрації серед інструментів свого класу.

Акумуляторна шабельна пила GSA 18V-32 Professional серійно оснащується акумулятором 6,0 А/год і має оптимальне співвідношення «продуктивність / вага» в своєму класі.

Крім того, Bosch випустила, також нову кабельну (мережеву) шабельну пилу GSA 16-32 Professional, про яку ми розповімо в подальших публікаціях.


Bookmark and Share