ЦІ ЗАХИСНІ РУКАВИЧКИ вбережуть РУКИ НАВІТЬ ВІД УДАРУ СОКИРОЮ

2017-04-25


Всі ми, проводячи будь-які будівельні, ремонтні, слюсарні чи інші інженерні роботи, розуміє, наскільки важливо при цьому дотримуватися правил безпеки. Захисні каски, рукавички, окуляри і взуття є тими предметами, які можуть вберегти від травм. Але проблема в тому, що часто ці засоби захисту або доставляють незручності, або позбавляють нас чутливості рук, гарного огляду або необхідної рухливості. Зокрема, рукавички, з одного боку, повинні забезпечувати достатній захист, і при цьому залишати необхідну чутливість пальців, адже занадто жорсткі, вони не дозволять зручно тримати інструменти, і відчувати їх операції, а тонкі і комфортне - не вбережуть від травм.

Однак, здається, чилійська компанія Resafe зуміла знайти баланс між безпекою та зручністю, створивши лінійку захисних рукавичок під назвою MARK VIII, здатних надати своєму власникові небачену безпеку, і при цьому залишивши пальцях високу чутливість.

В эту линейку вошли четыре модели: АВ5, АВ5CF, NI5 и SR5, каждая из которых имеет свои особые качества и отличия.

Моделі NI5 і АВ5CF - це бавовняні рукавички, призначені для персоналу, що працює на складах, фабриках і заводах, для вантажників, працівників, які обслуговують різне обладнання та звичайно, для будівельників. Тоді, як рукавички АВ5 і SR5 ідеально підходять для фрезерувальників, зварювальників, мулярів та будівельників.

Так само, як традиційні черевики зі сталевими носками, вони захищають верхні частини рук за допомогою дуже міцного термопластичного матеріалу. При цьому, нижня частина пальців, їх подушечки, а також долоні залишаються чутливими, зберігаючи дрібну моторику.

Ці рукавички надійно захищають руки від порізів, проколів, защемлення, опіків, попадання молотка чи інших інструментів, які можуть лише максимум пошкодити верхній шар тканини, але не завдадуть травму. Вони витримують навіть силу пилки і сокири, залишаючись цілими і оберігаючи руки.

На сьогоднішній день ці інноваційні рукавички виграли вже кілька золотих медалей на міжнародних конкурсах з будівництва та безпеки.

 


Bookmark and Share