Новинки вітчизняного і зарубіжного інструменту на «Інтертул Київ 2015»

Сьогодні, 1 березня, в Києві розпочали роботу Міжнародна виставка KyivBuild Ukraine 2017 і Міжнародна виставка інструменту Intertool - це найбільші події будівельної індустрії України.

На офіційному відкритті виставки, яке пройшло в урочистій атмосфері  з 11 до 12:00, присутні:

Савчук Сергій Дмитрович, Голова Національного агентства з енергоефективності та енергозбереження України;

  • Бояркин Микола Олексійович, в.о. Голови Державної служби геології та надр України;
  • Салій Іван Миколайович, Президент Всеукраїнського Союзу виробників будматеріалів;
  • Шилюк Петро Степанович, Президент Будівельної палати України, Герой України;
  • Пилипенко Сергій Олександрович, Депутат Київської міськради, Генеральний директор Асоціації ПБГ «Ковальська»;
  • Шеветовскій Валентин Валентинович, Голова Наглядової ради ПАТ «Харківський плитковий завод»;
  • Далічук Ігор Євгенович, Президент ПАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка»;
  • Телющенко Іван Федорович, Генеральний директор ТОВ «Керамейя».

В рамках виставки, яка проходить 1-3 березня 2017 року в МВЦ (Броварський проспект, 15), представлені всі основні напрямки ринку - від будматеріалів, спецтехніки та обладнання до оздоблювальних матеріалів, котеджного будівництв і ландшафтного дизайну.

З самого ранку на стендах учасників, де кожен може ознайомитися з новинками продукції і отримати консультацію, кипить робота, йде активне спілкування з відвідувачами - фахівцями, партнерами, кінцевими споживачами.

Цього року у виставці KyivBuild Ukraine беруть участь понад 250 компаній з 17 країн світу, які представляють більше 1000 брендів. В експозиціях акцент зроблений на енергозберігаючі матеріали та технології, а також інновації в галузі дизайну.

Центральною подією ділової програми виставки є Будівельний Конгрес України, який відкрився 1 березня, в перший день роботи виставки, і проходить протягом трьох днів. Секції Конгресу охоплюють широкий спектр актуальних питань будівельної галузі - ринковий нагляд, протидія рейдерству, зміни в законодавстві, надрокористування та інші. У роботі Конгресу візьмуть участь провідні експерти, представники влади, професійних асоціацій та громадських організацій, а також представники бізнесу.

Ще одна масштабна і цікава подія, яка проходить всі три дні роботи виставки - Архітектурний форум, в рамках якого відбудеться діалог з провідними архітекторами про архітектуру Києва і сучасні тенденції в архітектурі та дизайні, в цілому.

Ключовими заходами другого дня виставки (2 березня) будуть II Національний З'їзд дистриб'юторів і виробників будматеріалів (організатори - Всеукраїнський союз виробників будматеріалів і Європейська асоціація дистриб'юторів будматеріалів - UFEMAT), а також Міжнародна конференція «Зелене будівництво: всі аспекти реалізації». Відмінна риса обох заходів - обговорення найактуальніших тем і питань, які будуть розглянуті у виступах провідних зарубіжних і вітчизняних фахівців.

Цікавими для відвідувачів також будуть тематичні секції в рамках ділової програми - Цифрове будівництво і BIM-технології, Будівельна кераміка, Сухі будівельні суміші (2 березня), Бетон, Залізобетон (3 березня).

В рамках програми «Бізнес-Контакт», протягом всіх днів роботи виставки, пройдуть зустрічі учасників з керівниками та спеціалістами провідних компаній ринку. Беручи участь у цій програмі, девелопери, архітектори, головні інженери проектів зможуть отримати корисні і продуктивні контакти.

Організатори заходу - ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc. (Великобританія) - створили максимально комфортні умови для всіх відвідувачів і гостей виставки.

Запрошуємо на виставку KyivBuild Ukraine!

Чекаємо Вас з 1 по 3 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі - Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна». Режим роботи виставки: 1-2 березня - з 10.00 до 18.00, 3 березня - з 10.00 до 16.00

Більше інформації - на сайті www.kievbuild.com.ua

Отримати запрошення на виставку можна безкоштовно, з промокодом portal за посиланням - http://bit.ly/2gFoPBR